loading

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Uzun süredir reklam alanında faliyet gösteren firmamız Reklam sektöründede kendine yer edinen ve bu alanda'da yirmi iki senedir faliyet göstermektedir. Avrupa pazarında tecrübesi olması bu konuda daha başarılı olmamıza olanak sağlamaktadır. Avrupa standarlarını bilmemiz avrupada bulunan müşterilerimizi daha iyi anlamamıza sıfır hatayla ihracat yapmamızı sağlamaktadır. Üretimlerimiz hem kendi alanımızda hemde fason olarak türkiyedeki tecrübeli üreticilerle devam etmektedir..

Çalışmalarımız müşterilerimizin istekleri üzerine şiparişle yapılmaktadır genellikle çizimler bizim tarafımızdan tasarlanmış olup ona bire bir uygun üretim onayı alındıktan sonra aşama aşama üretim yapılmaktadır. Uygun fiyatlandırma ve kaliteli üretim amaçlamaktayız. Ürünlerimiz, iç ve dış mekan ticari medya, spor salonları, sahne performansları, özel şekilli yaratıcılık vb. alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Ayrıca LED ekran entegre çözümler de sunuyoruz. Teknolojinin ve imalat işçiliğinin gelişmesiyle birlikte uluslararası pazarda pek çok klasik duruma imza atmış, uluslararası LED ürünleri ile uygulama yapmaktayız

Genç ve dinamik kadronun amacı, sektörde geleneksele sığınılarak uygulanan; köhne tasarım ve üretim anlayışının tümüyle dışına çıkmak, konuya layık olduğu evrensel kaliteyi kazandırmaktır.