loading

Kiralık Led Ekran

Kiralık Led Ekran

Kiralık Led Ekran

İç ve Dış mekânlarda LED ekran teknolojisiyle elde edilen yüksek ışık gücü ve çözünürlük, geniş bakış açısı ile her türlü organizasyonunuzda, görsel sunumlarınızda ORJITEK olarak mükemmel kalitede sizlere hizmet vermekteyiz.

Outdoor P5mm ve 24 metrekare Indoor 3mm. led ekranlarımızla LED EKRAN KİRALAMA hizmet vermekteyiz.

OUTDOOR LED EKRAN KİRALAMA

 
Outdoor LED ekranlar özellikle ışık güçleri ile iç mekan ürünlerinden ayrılırlar. 5000 nit veya üzeri ışık gücüne sahiptirler ve direkt gün ışığı alan ortamlarda dahi kullanılabilirler. Ayrıca yağmur veya yüksek ısı gibi hava şartlarına karşı dayanıklıdırlar. Daha çok video gösterimi yapılacak olan dış mekan etkinliklerinde kullanımları uygundur.  10mm piksel aralığına sahip outdoor LED ekranlar büyük alanlı olarak kullanıldığında (4m x 6m v.b.) çok fazla detay içermeyen, büyük punto kullanılmış sunumlar için de açıkhava organizasyonlarında tercih edilebilir. Dicolor M Plus 5 piksel led ekranlarımızla hizmet vermekteyiz.
Led ekran kiralama hizmetlerimizi isterseniz trans üzeri isterseniz podyum üzeri kurmakta olup video yayını , sunum dosyalar , canlı yayın ve benzeri bir çok alternatif amaç için kullanabilirsiniz